55-00437-SX STELLOX steering rod ! | PARTSLINE — Achat pièces auto
/
Composants de direction
/
55-00437-SX STELLOX steering rod !
SKU:
5500437SX
Catégorie:
Composants de direction
Entrepôt de transit: 10
En stock: 2
Ville
Gonesse
14.7 euro
Hors frais de livraison
Description
Item number: 55-00437-SX Brand: STELLOX Name: steering rod ! \Ford Transit (V363) 14> Weight in ind. pack.: 0.945 kg Volume: 1.609 dm3 Length: 450 mm Height: 55 mm Width: 65 mm Vendor: 5500437_SX Analogue code: KA178495 Certificates: 2688305