/ Composants de direction / 55-00357-SX STELLOX steering rod !
55-00357-SX STELLOX steering rod !
SKU: 5500357SXCatégorie: Composants de direction
Entrepôt de transit: 10
En stock: 2
Ville
Gonesse
11.4 euro
Hors frais de livraison
Description
Item number: 55-00357-SX Brand: STELLOX Name: steering rod ! \Audi A4/A5 all 07>, TT all 06> Weight in ind. pack.: 0.63 kg Volume: 0.811 dm3 Length: 295 mm Height: 50 mm Width: 55 mm Vendor: 5500357_SX Analogue code: KA048818 Certificates: 2688305